Kolczyki srebrne 1557 Koral|Polcaratdesign.pl Biżuteria
Kolczyki srebrne 1557 Koral
Kolczyki srebrne 1557 Koral|Polcaratdesign.pl Biżuteria
Kolczyki srebrne 1557 Koral|Polcaratdesign.pl Biżuteria
Kolczyki srebrne 1557 Koral
Kolczyki srebrne 1557 Koral|Polcaratdesign.pl Biżuteria

Kolczyki srebrne 1557 Koral

K-1557
Ostatnie sztuki w magazynie
159,00 zł
Brutto

Wszystkie produkty pakujemy w ozdobne pudełeczka

Oferowana biżuteria wykonana jest ze srebra próby 925

Wysyłka gratis od 249 zł

Dostawa już od 9,99 zł

Bezpieczne zakupy dzięki połączeniu HTTPS

 

Kolczyki srebrne z rekonstruowanym koralem – elegancja inspirowana naturą

Odkryj wyjątkowe kolczyki srebrne z koralem – subtelne, a zarazem wyraziste zdobienie, które doda charakteru każdej stylizacji. Te kolczyki zostały wykonane ręcznie ze srebra próby 925, a ich centralnym elementem są starannie oprawione, rekonstruowane korale o intensywnie czerwonej barwie, która przyciąga spojrzenia i rozświetla twarz.

🔹 Unikalna biżuteria z duszą – Korale są wykonane z naturalnego materiału, a ich rekonstrukcja pozwala uzyskać jednolitą strukturę i powtarzalny kolor, co podkreśla profesjonalne wykonanie oraz estetyczną spójność kolczyków.
🔹 Subtelny i wyrazisty akcent – intensywny, czerwony koral tworzy elegancki kontrast ze srebrną oprawą, dzięki czemu kolczyki pasują zarówno do codziennych stylizacji, jak i wieczorowych kreacji.
🔹 Wyjątkowa lekkość i komfort noszenia – Biżuteria waży  ok. 5,5 g i ma optymalne wymiary 3,8 × 1,4 cm, co czyni ją idealną zarówno na prezent, jak i do codziennego noszenia.
🔹 Symbolika i styl – koral od wieków był wykorzystywany w jubilerstwie jako symbol energii, życia i siły – doskonały wybór dla kobiet ceniących ponadczasową elegancję z nutą osobistego charakteru.

Kolczyki srebrne z rekonstruowanym koralem to biżuteria, która łączy klasykę z nowoczesnym designem, idealna dla każdej kobiety, która chce podkreślić swój styl czerwonym akcentem i naturalnym wdziękiem.


Dlaczego warto wybrać ten model?

  • Biżuteria wykonana ze srebra próby 925 – trwała i hipoalergiczna.

  • Rekonstruowany koral gwarantuje jednolity kolor i strukturę.

  • Idealna jako prezent – pakowana w ozdobne pudełko.

  • Pasuje do wielu stylizacji – od casual po eleganckie wyjście.

Srebrne kolczyki próby 925 z rekonstruowanym koralem to elegancka biżuteria damska łącząca klasyczne srebro z intensywnie czerwonym akcentem kamienia. Rekonstruowany koral zapewnia jednolity kolor i trwałość, a lekka forma sprawia, że kolczyki są wygodne w codziennym noszeniu. Model idealny na prezent oraz do stylizacji eleganckich i casualowych.

Waga: 5,5 g.

Wymiary: 3,8 cm x 1,4 cm

Do kompletu dostępne są:

Wisiorek W 1557 Koral

2 Przedmioty

Zobacz także

16 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również:

Produkt dodany do ulubionych