Srebrny oksydowany wisiorek W 1911
Dostawa już od 9,99 zł
Bezpieczne zakupy dzięki połączeniu HTTPS
Srebrny wisiorek oksydowany o kształcie liścia.
Srebrny wisiorek z wzorem inspirowanym naturą (liście) to idealny prezent dla Pani, która ceni subtelną elegancję. Wisiorek jako dodatek sprawdzi się na okazję wieczorową, a za dnia niepozornie przykuje uwagę i zainteresowanie. Nawet z bardzo bliska widać precyzyjne wykonanie biżuterii, widać, że w produkt włożone zostało uczucie.
Wisiorek wykonany ze srebra próby 925, oksydowany. Projekt inspirowany naturą, w oparciu o najnowsze trendy w sztuce i modzie.
Srebrny wisiorek stworzony w siedzibie naszej firmy w Rumi z dbałością o detale, trwałość wyrobu i oryginalność wzornictwa.
Do kompletu można dobrać bransoletkę, kolczyki (zarówno wiszące jak i na krótkim zapięciu angielskim) czy pierścionek (można wybrać dowolny rozmiar - na życzenie).
Waga: ok. 3,1 g.
Wymiary: 4,2 cm x 1,6 cm
Zobacz także